Hakkımızda 1986'dan buyana

Kurumsal

pic Karton Stand, kuruluşundan bugüne kadar başarıyla uyguladığı kalite, fiyat ve zaman kombinasyonu; müşteri memnuniyeti ile birlikte şirketimizi ülkemizin sektöründeki en iddialı kuruluşlarından biri yapmayı hedef haline getirmiştir. Ambalaj sektöründeki tabaka ofset konusunda şirketimiz, 110x160 cm ebat ve bunu destekleyen baskı sonrası makineleri otomatik sıvama, çivili (kesim) ve tel dikiş ile ülkemizdeki en büyük tek parça ofset ambalaj yapabilen kuruluşlardan bir tanesidir.

Hizmetlerimiz
Karton Stand - Her sektör ve alanda ürün ve tanıtıma uygun karton stand tasarım ve üretimi prototip oluşturarak seri üretime kadar sonuçlandırılır.
Display ve Kutu- Ürünleriniz için paketleme sistemleri geliştiririz ve Kolay depolama özelliğini ön planda tutarak ürünleriniz için dipslay ve kutu ambalajlar üretiriz.
Ürün Ambalajı - Satış noktalarında tüketiciye satın alımını gerçekleştirecek ürün imajınızı ve ambalaj tasarımlarını oluşturur, üretiriz.
Özel Tasarımlar- Markanız veya ürününüz için noktalarınızda etkin teşhir konseptleri tasarlarız. Konsept prototipleri üzerinden üretime geçeriz.


Müşteri Memnuniyeti
Ürünlerinizi sağlıklı koruyabilecek sağlam, estetik ve fonksiyonel tasarımları ile ambalaj konusundaki sorunlarınızı kolaylıkla aşmanızı sağlayacaktır. Tesislerimizin ve konularında uzman olan çalışanlarımız olanaklarını sizlere hizmete dönüştürmekten mutluluk duyacağız.

Üretim Parkuru
Karton ve oluklu karton kombinasyonundaki ambalaj kutu ile karton stand – teşhir stand ve display - ofset baskı – selefon laminasyon – sıvama - 3 nokta yapıştırma – büyük ebad koli tel dikiş – çivili bobst kesim işlemleriyle nihai ambalaj haline getirilmektedir.


110x160 4 Renk Roland 800, 70x100 5 Renk + Lak Roland 700,
Laminasyon + Sıvama, Yapıştırma + Özel işlemler, Dikiş + Kesim ve Giyotin